Legion Polski 

Legion Polski jest już na Ukrainie
Legion Polski już dotarł na Ukrainę i przygotowuje się do działania. Tworzona jest baza logistyczna.
Poniżej apel dowództwa Legionu Polskiego:
W imieniu Legionu Polskiego chciałbym zachęcić Państwa do wsparcia naszych legionistów na Ukrainie,  staramy się pomagać ludności w Lwowie jak i po przeszkoleniu odciążyć oddziały ukraińskie by mogły ruszyć w centralne rejony kraju. Poszukujemy  wolontariuszy do tworzenia zaplecza i logistyki oraz osób z doświadczeniem wojskowym. W niedzielę wyruszyła pierwsza kompanią Legionu Polskiego z Oleandrów w Krakowie. jest już na miejscu we Lwowie.
Zwracam się również z prośbą o wsparcie  brakujących nam  rzeczy takich jak: lekarstwa, śpiwory, rękawiczki taktyczne (wzmocnione), opaski uciskowe (na rany), opatrunki bandaże, lornetki, krótkofalówki (dobrej jakości).
Wszystkim chętnym do pomocy bardzo dziękuję za wsparcie i proszę o modlitwę za naszych chłopców we Lwowie jak i za wszystkich walczących z Rosyjskim okupantem.
Kontaktować się można bezpośrednio na facebook-u lub poprzez kontakty z naszej strony internetowej.
Legion Polski
Legion Polski
  ________________________________________________________
On behalf of the Polish Legion, I would like to encourage you to support our legionnaires in Ukraine, we are trying to help the people in Lviv and, after training, to relieve the Ukrainian troops so that they can move to the central regions of the country. We are looking for volunteers to create facilities and logistics as well as people with military experience. On Sunday, the first company of the Polish legion set off from Oleandry in Krakow, it is already in place in Lviv
I am also asking for support for missing things such as: Medicines, Sleeping bags, Tactical gloves (reinforced), Compression bands (for wounds), Bandage dressings, Binoculars, Walkie-talkies (good quality).
I would like to thank all those willing to help for their support and I am asking for prayers for our boys in Lviv and for all those fighting against the Russian invader.
You can contact us directly on fcb or through contacts on our website
________________________________________________________

Legion Ukraina. Klub PSL chce złożyć wniosek w Sejmie o służbie w Ukrainie

Scroll to Top